Potlač textilu v meste Žilina

ponúkame na potlač rôzne nažehľovacie fólie, sieťolač, tampoprintovú potlač, výšivku

Elastické tenké nažehlovacie fólie s jemným povrchom vyrobené na popis textílií ako bavlna, zmesové tkaniny z polyesteru/bavlny a polyesteru/akrylu. Všetky naše flexy vyhovujú norme zdravotnej nezávadnosti OekoTex® Standard 100 Produktklasse 1.

POLI-FLEX® PREMIUM
Vysokokrycie a elastické flexfólie s jemným povrchom. Vďaka lepivej prenosnej fólii sa jednoduchšie manipuluje s motívom pred nažehlením. Sú ideálne aj pre začiatočníkov alebo menej skúsených, a taktiež na malé detaily, ktoré pri odstraňovaní nadbytočnej fólie ostanú priľnuté na prenosnej fólii. Taktiež vhodné pre rýchlu výrobu tričiek, pretože sa prenosná fólia po nažehlení strháva za tepla.

lepivá prenosná fólia
po nažehlení strhávanie prenosnej fólie za tepla
OekoTex® Standard 100 Produktklasse 1
PROFIFLEX
Extra tenké elastické flexfólie s nelepivou prenoskou. Výborné pre vytvorenie dojmu potlačeného trička. Vďaka tenkosti splynie s textíliou. Ideálne pre väčšie grafiky, ale aj komplikované designy sa s nimi zvládajú výborne.

nelepivá prenosná fólia
po nažehlení strhávanie prenosnej fólie za studena
OekoTex® Standard 100 Produktklasse 1
POLI-FLEX® TURBO
Nová polyuretánová prenosová fólia vybavená špeciálnym lepidlom na rýchlu aplikáciu (3-5 sekúnd) a za nízkych teplôt (od 130°C).
POLI-FLEX® TURBO je vhodný na aplikáciu na nylon, bavlnu, polyester, zmesi polyester / bavlna a polyester / akryl. POLI-FLEX® je možné použiť na nápisy na tričkách, športové oblečenie a odevy na voľný čas, športové tašky a propagačné predmety.

po nažehlení strhávanie prenosnej fólie za tepla alebo pri vlažnej teplote
OekoTex® Standard 100 Produktklasse 1

Vzorkovníky na stiahnutie

Názov súboru Veľkost
Vzorkovník POLI-FLEX PREMIUM 1 MB
vzorkovnik_poli-flex_turbo_11_2020.pdf 1.02 MB